Szybki kurs nauki języka

Wyjeżdżasz za granicę lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje?

Potrzebujesz w szybkim czasie opanować znajomość języka
angielskiego? Warto zapisać się na kurs językowy. Na rynku istnieje wiele szkół językowych z ciekawymi ofertami nauki języków obcych dla dzieci i dorosłych. Zajęcia odbywają się wieczorami lub w weekendy.

Najpopularniejszym sposobem jest metoda Callana. Jest ona odpowiednia dla wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności.

Szkoły reklamują ją jako pozwalającą na czterokrotnie szybsze przyswajanie wiedzy i umiejętności posługiwania się językiem poprzez aktywny udział słuchacza w zajęciach.
Innowacją w tej metodzie jest położenie szczególnego nacisku na mówienie, metoda opiera się na prowadzeniu konwersacji z lektorem a w późniejszym czasie na czytanie i pisanie. Materiał podzielono na etapy, kończące się egzaminami będącymi warunkiem przejścia na wyższy poziom kursu.
Lektor wypowiada ok 220 słów na minutę co sprawia że studenci przyzwyczajają się do szybkiej wymowy. Uczą się rozumieć przede wszystkim język mówiony.

Słuchacze czynią szybkie postępy

Zaletą kursu jest brak zadań domowych, wystarcza powtarzanie materiału na zajęciach.
Jeśli jednak nie masz czasu na chodzenie na zajęcia możesz skorzystać z kursu samodzielnej nauki online Możesz realizować kurs krok po kroku, twoje postępy w nauce moga zostać ocenione przez administratorów danej strony. Za niewielką opłatą możesz zakupić dodatkowe płyty CD,jak również książki i zeszyty ćwiczeń do nauki języka.

Znajomość języków obcych jest w dzisiejszych czasach niezbędna. W języku angielskim możemy porozumieć się w każdym kraju, dlatego nie zwlekaj i zapisz się na kurs.